IV. Edukačně-motivační projekt pro pacienty s DM 2. typu

DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. ve spolupráci s DiaKar z.ú. a DIAHAZA s.r.o.,

Vás zve na čtvrtý EMP pro DM2T (edukačně – motivační projekt pro osoby s diabetem druhého typu), který se uskuteční v Luhačovicích v Hotelu Harmonie. Začínáme ve středu 28.9.2022 registrací od 13:00 – 14:30 hodin. Setkání končí v sobotu 1.10.2022. obědem s možností prodloužení do neděle 2.10.2022.

Projekt se uskuteční za významné podpory ZPMV ČR.

Podrobnější informace o podpoře naleznete zde. externí odkaz


Přihlášku naleznete zde.  Po vyplnění a odeslání vám příjde e-mailem vyplněná přihláška zpět – považujte to za potvrzení registrace ze strany pořadatele, a proveďte úhradu dle dispozic popsaných v informacích k pobytu.

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ÚČAST:

Projekt je určen především osobám s diabetem druhého typu v produktivním věku. Optimálně do 5 let od stanovení diagnózy, ale není to podmínkou. Pro pacienty v péči diabetologů, internistů a především praktických lékařů, kteří ocení motivaci a intenzivnější zisk informací pro zvládání svého diabetu v pracovním procesu, sportu, při běžných i nárazových činnostech a ve stresových situacích. Účast dalších osob s diabetem 2. typu a zájemců z řad rodinných příslušníků, nebo přátel, je možná.

Můžete se těšit na osvědčený lektorský tým (diabetolog, diabetologická sestra, edukátoři, nutriční terapeutky a psycholog), který Vám bude po celý pobyt k dispozici i k individuálním konzultacím. Jednotlivá témata edukačních diskusí budou volena tak, aby si účastníci odnesli praktické znalosti potřebné k udržení diabetu pod kontrolou. Dále Vám budou představeny aktuální novinky z oblasti moderní terapie diabetu.

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování edukačního pobytu pro osoby s DM2T.

Ze sportovních aktivit pro Vás bude připravený například Nordic Walking (včetně instruktáže). K dispozici je hotelový bazén, a stezky pro in-line bruslení.

Pokud pojedete s rodinným příslušníkem, partnerem, přítelem, je potřeba mu vyplnit samostatnou přihlášku. V naší databázi má každý účastník svůj řádek a podle toho se objednávají služby (ubytování, strava atd). Pokud by byl partner uveden pouze v kolonce „přeji si ubytování s….. (spolubydlící)”, nebude mu služba objednána a nebude mít rezervaci ubytování a stravy.

Dotovanou cenu ve výši 2.800 Kč pro osobu s diabetem ve dvoulůžkovém pokoji, tvoří registrační poplatek, třídenní ubytování včetně stravy formou plné penze (diabetická dieta 9/200 g S nebo její případná individuální úprava) a veškerý uvedený oficiální program. Pro rodinného příslušníka, nebo přátele plná cena 3.500 Kč za stejných podmínek.

Jednolůžkové pokoje jsou k dispozici za příplatek 200 Kč na osobu/noc (dle ceníku Hotelu Harmonie).

Od roku 2021 v souladu s aktuální legislativou o místních poplatcích, je ubytovatelem vybírán denní poplatek (kromě držitelů průkazu ZTP/P a jejich průvodců). Poplatek není zahrnut v ceně a každý účastník si jej hradí při příjezdu sám v recepci hotelu.

Požadavky na výjimky ve stravě (bezlepková, vegetariánská), nebo jiná nutná sdělení, uveďte v přihlášce.

Úhradu za pobyt posílejte na účet DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. č.ú. 2101464268/2010 (FIO Banka), jako variabilní symbol uveďte první část svého rodného čísla (bez čísla za lomítkem).

Věříme, že využijete tuto možnost k načerpání poznatků a zkušeností, ke sportování a k navázání nových přátelství. Vzhledem ke dlouholetým zkušenostem z podobných projektů, si dovolujeme účastníky upozornit, že se účastní na celém programu dobrovolně a po celou dobu setkání odpovídají plně za svůj zdravotní stav.

Registrací máte zároveň možnost získat „mimořádné“ členství ve spolku DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. O členství se dočtete v záložce „členství“. Registrací zároveň vyslovujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, potřebných pro realizaci Vaší účasti na projektu a souhlas s pořízením fotodokumentace pro PR účely pořadatelských organizací.

Na edukačním programu se intenzivně pracuje a po jeho finalizaci budete informováni prostřednictvím e-mailu. Možnost registrace prostřednictvím webových stránek, bude otevřená do 31. 7. 2022. Kapacita je omezena, a proto neváhejte s registrací příliš dlouho a zároveň uhraďte platbu dle Vašeho požadavku na typ ubytování a délku pobytu.

Základní cena 2.800 Kč, základní cena s ubytováním na jednolůžkovém pokoji 2.800 + 600 = 3.400 Kč, základní cena s prodloužením do neděle 2 800 + 950 = 3 750 Kč, základní cena s prodloužením do neděle na jednolůžkovém pokoji 2.800 + 950 + 800 = 4.450 Kč


Upozornění:
V případě zrušení pobytu bude z platby odečten stornovací poplatek (dle tarifu hotelu). Pobyt lze zrušit bez storno-poplatku do 31. 7. 2022.

Rezervace, které nebudou uhrazeny – částka připsána na účet do 31. 7. 2022 budou stornovány.

Potvrzení o přijetí platby budeme rozesílat 30.7.2022

O partnerství a podpoře zdravotních pojišťoven, tzn. proplacení části účastnického poplatku, jednáme. O výši případného příspěvku jednotlivých zdravotních pojišťoven budete prostřednictvím stránek aktuálně informováni. Klienti ZPMV 211 uplatní po ukončení pobytu na základě potvrzení o absolvování EMP nárok na proplacení části nákladů ve výši 2.000 Kč.

Na setkání v Luhačovicích se těší celý realizační tým DIAKTIV CZECH REPUBLIC z.s. DiaKar, z.ú. a DIAHAZA s.r.o.

V případě dotazu nám napište na info@diaktiv.cz, nebo info@diakar.cz