
Ve druhé polovině listopadu 2023 proběhlo již tradiční setkání pacientů s diabetem 1. typu v Luhačovicích, tentokrát pod názvem XXIV. Šimurdovy dny diabetiků.
Program byl bohatý a to nejen po stránce edukační. Partneři setkání nám představili aktuálně dostupné i plánované novinky, které zjednodušují diabetikům každodenní péči, cestou po luhačovických pramenech jsme si připomněli Světový den diabetu, Na Lázeňském náměstí jsme si zahráli pétanque pod vedením Ireny s Pavlem, někoho nalákal Vojta na exkursi do pivovaru a koho neoslovila ani tato aktivita, zúčastnil se alespoň turnaje v bowlingu.












